Nowe produkty

Nowe produkty

HIFU

Skupiona wiązka ultradźwięków nie jest kompletnie nową metodą. Zdefiniowano ją w latach 40. XX wieku, a po 1990 roku rozpoczęto testy kliniczne z zastosowaniem HIFU w leczeniu łagodnych i złośliwych postaci raka prostaty, pęcherza moczowego i nerek. Od kilku lat wykorzystuje się ją w medycynie i dermatologii estetycznej.

Istotą jest tutaj precyzyjne ogniskowanie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym punktowym obszarze (HIFU – High Intensity Focused Ultrasound). Obszar ten jest poddawany ablacji.

W naszej ofercie mamy kilka urządzeń z wybranym przeznaczeniem do twarzy i do ciała. Nasze urządzenia wykorzystują najnowszą technologię.

Aktywne filtry

 • HIFU V-MAX
  Szybki podgląd

  HIFU V-MAX

  45 000,00 zł
 • HIFU 3D Lift - Med
  Szybki podgląd

  HIFU 3D Lift - Med

  49 000,00 zł

  Jeśli szukasz urządzenie które ujędrni skórę, zniweluje zmarszczki, zredukuje tkankę tłuszczową. To właśnie HI-FU 3 D jest urządzeniem do twojego gabinetu. HI-FU Lift Med jest urządzeniem dzięki któremu wykonasz zabiegi w obrębie twarzy i ciała. Dzięki nowoczesnej technologii 3 D nie musisz martwić się o precyzję twojego zabiegu bo urządzenie emituje 10 równych linii za jednym strzałem. Ponadto urządzenie wyposażone jest w kartridże o pojemności 20000 strzałów. Dzięki temu nie musisz się martwić o szybkie zużycie kartridża.

 • HIFU 4D Lift - Med Mini
  Szybki podgląd

  HIFU 4D Lift - Med Mini

  35 000,00 zł
 • V-HIFU 3 D
  Szybki podgląd

  V-HIFU 3 D

  49 000,00 zł