WYSZCZUPLANIE

Jednym z najczęstszych problemów, z którym borykają się klientki i klienci salonów kosmetycznych oraz klinik medycyny estetycznej, jest zbędna tkanka tłuszczowa. W wielu przypadkach nawet regularne ćwiczenia oraz zdrowa dieta nie pozwalają na osiągnięcie wymarzonego wyglądu. Rozwiązaniem jest nowoczesna technologia, która pomaga tam, gdzie zawodzą tradycyjne metody wyszczuplania. Oferujemy zaawansowany sprzęt do redukcji tkanki tłuszczowej. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi urządzenia do liposukcji kawitacyjnej, kiro lipolizy, drenażu sekwencyjnego czy wykorzystujące fale ultradźwiękowe.

Urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej


Różne metody mają ten sam cel - skuteczne usunięcie złogów tłuszczu oraz cellulitu. Jako doświadczony producent możemy zagwarantować, że przy projektowaniu naszego sprzętu wykorzystujemy jedynie wysokogatunkowe komponenty oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Dzięki temu nasi partnerzy mogą do oferty wprowadzić usługi o wysokim poziomie skuteczności. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że proponowane rozwiązania są w pełni bezpieczne dla pacjentów, nie wywołują negatywnych skutków ubocznych, a osiągane efekty cechuje trwałość. Nie bez znaczenia jest także krótki czas realizacji samych zabiegów. Różne metody to z kolei odpowiedź na potrzeby pacjentów o odmiennych typach sylwetek oraz skóry. Wszystkie urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej marki Fizjo-Med Beauty są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, mają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty wymagane przy użytku profesjonalnym.

Aktywne filtry

 • "RETIX CALIPSO"...
  Szybki podgląd

  "RETIX CALIPSO"...

  65 000,00 zł

  Rezystancyjny transfer elektryczny (RET), wprowadzony w 1994 r., Różni się od CET tym, że zasadniczo elektroda aplikacyjna nie jest izolowana, co pozwala na bezpośrednie przenoszenie prądu do pacjenta z mniejszą dyspersją, uzyskując w ten sposób wzrost temperatury przy większym głębokość.

 • Body Maipo
  Szybki podgląd

  Body Maipo

  19 000,00 zł

  Body Maipo to zaawansowane połączenie kilku technologii – kawitacji, próżni oraz RF.

 • Body SLIMOR
  Szybki podgląd

  Body SLIMOR

  42 000,00 zł

  Body SLIMOR to zaawansowane połączenie kilku technologii – kawitacji, próżni oraz RF.

 • EMSlim Magnetic
  Szybki podgląd

  EMSlim Magnetic

  45 000,00 zł

  EMSlim Magnetic wykorzystuje technologię skoncentrowanych fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości.

  Dzięki tej technologii korzystamy z zaawansowanego modelowania sylwetki i przyrostu mięśni.

 • EMSlimor
  Szybki podgląd

  EMSlimor

  52 000,00 zł

  EMSlimor wykorzystuje technologię skoncentrowanych fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości.

  Dzięki tej technologii korzystamy z zaawansowanego modelowania sylwetki i przyrostu mięśni.

 • Liposlim
  Szybki podgląd

  Liposlim

  35 000,00 zł

  Liposlim - Technologia stworzona do wyszczuplania całego ciała. dzięki głowicy o mocy aż 350 W, mamy możliwość wykonania zabiegu który znacząco redukuje tkankę tłuszczową już po jednym zabiegu. Badania kliniczne potwierdzają 4 % utratę tkanki tłuszczowej po jednym zabiegu. Innowacyjne urządzenie Liposlim to nowy wymiar zabiegów wyszczuplających. Nowa technologia wykorzystująca falę elektromagnetyczną o mocy 250 KHz gwarantując najlepszy rezultat.

 • PRESOTERAPIA DRENAŻ...
  Szybki podgląd

  PRESOTERAPIA DRENAŻ...

  9 000,00 zł