Nowe produkty

Nowe produkty

Pikosekundowe

Lasery pikosekundowe są następcami laserów Nd Yag do usuwania tatuażu. Charakteryzują się tym że czas impulsu jest dużo krótszy niż w laserach nanosekundowych. Dzięki zastosowaniu nowej technologii usuwanie barwnika z skóry jest mniej inwazyjne, szybsze, niesie za sobą miej powikłań. Oraz daje możliwość usuwania tatuaży kolorowych. Lasery pikosekundowe są zdecydowanie polecane do gabinetów tatuażu i gabinetów kosmetycznych. Dodatkową zaleta tych laserów jest możliwość wykonania zabiegu frakcjonowania dzięki dodatkowej głowicy o długości fali 755nm.

Aktywne filtry

 • Laser Nd Yag Pikosekundowy...
  Szybki podgląd
 • Laser Nd Yag Pikosekundowy...
  Szybki podgląd

  Laser Nd Yag Pikosekundowy...

  44 000,00 zł

  Laser typu Q-switch emituje wysokoenergetyczne, a jednocześnie niezwykle krótkie impulsy promieniowania elektromagentycznego. Światło lasera przenika przez skórę i jest absorbowane przez barwnik, powodując efekt fotoakustyczny, czyli rozbicie barwnika, a w efekcie usunięcie go ze skóry.

 • Laser Pikosekundowy Pico Med
  Szybki podgląd

  Laser Pikosekundowy Pico Med

  60 000,00 zł

  Nasze urządzenie to laser pikosekundowy o dużej mocy zabiegowej przeznaczony do wykorzystania w gabinetach kosmetologicznych, dermatologicznych lub klinikach estetycznych. 

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Laser Pikosekundowy Stella...
  Szybki podgląd

  Laser Pikosekundowy Stella...

  265 000,00 zł

  Innowacyjna technologia sprawia, że laser pikosekundowy wykorzystuje najkrótszą wiązkę laserową, którą liczymy w pikosekundach (są one krótsze niż nanosekundy). Stąd właśnie jego nazwa.