Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe jest to innowacyjny zabieg, polegający na wykonaniu szeregu zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologi w celu dokładnego oczyszczenia twarzy.

Urządzenie do oczyszczania wodorowego powinno być wyposażone w generator wodoru, dzięki któremu uzyskamy wodę wodorową konieczną do wykonania skutecznego zabiegu oczyszczania wodorowego. Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na moc urządzenie powinna ona oscylować między 200 a 400 wat, aby zapewnić prawidłową prace urządzenia.

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego

Jest to zabieg wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w generator wody wodorowej. Wykonujemy zabieg przy użyciu specjalnej głowicy, która delikatnie zasysa skórę i masuje ją. W trakcie pracy głowicy dochodzi do ciągłego przepływu wody wodorowej. Po przez to skóra jest oczyszczana za pomocą podciśnienie i przepływ wody wodorowej a w tym samym czasie wtłaczane są cząsteczki aktywnego wodoru w głąb skóry.

Czym jest aktywny wodór

Wodór jest najmniejszym pierwiastkiem który pod ciśnieniem wody wnika w głąb skóry, gdzie miedzy innymi eliminuje wolne rodniki i spowalnia procesy starzenia się komórek.

Zalety oczyszczania wodorowego

Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym, a przez to bezpiecznym. Jedna z największych zalet oczyszczania wodorowego jest możliośc wykonywania tego zabiegu dla każdego rodzaju skóry. Także skór problematycznych tj. skóra naczynkowa, skóra trądzikowa czy skłonna do podrażnień. Zabieg oczyszczania wodorowego jest doskonałą alternatywą dla oczyszczania manualnego czy mikrodermabrazji. Samo urządzenie jest wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji dzięki którym możemy przeprowadzać szereg nieinwazyjnych zabiegów oczyszczających, odmładzających, odżywczych. 

Urządzenie jest doskonałym wyborem zakupowym w przypadku nowo otwierającego się gabinetu kosmetycznego. Poprzez to gabinet będzie miał bardzo bogata ofertę zabiegową. Jest równiez świetnym urządzeniem do poszerzenia swojego zaplecza po przez dużą popularność tego zabiegu wśród profesjonalistów ale również wśród klientek które często szukają właśnie tego zabiegu.

Czas trwania i częstotliwość zabiegu oczyszczania wodorowego

Czas trwania zabiegu wynosi od 40 do 80 minut. w zależności od ilości użytych głowic. Zabieg powinien być wykonywany regularnie co 2 -3 tygodnie. 

Wskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego

  • Cera szara, sucha, zmęczona,
  • Skóra wymagająca głębokiego oczyszczenia
  • Cera trądzikowa, zaskórniki, nadmierna produkcja sebum
  • Rozszerzone pory
  • Cera naczyniowa, nadreaktywna skłonna do podrażnień

Efekty zabiegu

  • Dotlenienie skóry właściwej
  • Poprawa gęstości skóry
  • Rozjaśnienie 
  • Zatrzymanie nadmiernej produkcji sebum

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.