IPL/SHR

IPL Intense Pulsed Light – Światło intensywnie pulsujące. Technologia IPL znana jest od wielu lat. Przez ostatnie lata rozwineła się do technologii SHR -polega ona na rozbici jednego mocnego rozbłysku na mniejsze impulsy świetlne o dużej częstotliwości. Taki zabieg wykonywany jest w ciągłym ruchu głowicy. Pozwala to wykonać zabieg w sposób bezpieczny i skuteczny. W naszej ofercie posiadamy urządzenia tego typu o najlepszych parametrach, jednym z takich parametrów jest gęstość energii. Oznacza ona dawkę promieniowania laserowego, która jest wprost proporcjonalna do intensywności wiązki laserowej, oraz czasu jej emisji na jednostkę powierzchni. Oznacza to że ta wartość wskazuje na moc a tym samym skuteczność urządzenia.

Wszystkie nasze urządzenia IPL używają technologii E-Light to znaczy że, stanowią połączenie IPL z falą radiową RF która, wzmacnia działanie IPL. Wykorzystanie tej technologii pozwala na głębszą penetrację i uzyskanie szybszych efektów.

 

Największą zaletą tego typu urządzeń jest to że, możemy dzięki nim wykonać szereg zabiegów.Nie ograniczamy się tylko do epilacji laserowej, ale również do zabiegów zamykających naczynka, foto odmładzających, przeciwtrądzikowych czy usuwania przebarwień.

 

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia mobilne, jak również stacjonarne.