Oczyszczanie wodorowe Hydrogen Smart

13 500,00 zł
Brutto 14

Oczyszczanie wodorowe koreańskiej produkcji. Oprócz podstawowych głowic zawiera analizer skóry, który pomaga nam w diagnostyce problemów skórnych. Oczyszczanie wodorowe z zewnętrznym generatorem wodoru.

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Realizacja zamówienia

PayPal

Oczyszczanie wodorowe Hydrogen SMART 7 w 1

 

Już dzisiaj możesz pozwolić sobie na luksusowe urządzenie prawdziwie koreańskiej produkcji w twoim gabinecie.

Oczyszczanie wodorowe jest obecnie najpopularniejszym urządzeniem wśród profesjonalnych gabinetów kosmetycznych.

Oczyszczanie wodorowe wyposażone jest aż w 7 głowic zabiegowych w tym w profesjonalny analizer skóry.

Moc urządzenie to aż 380 Wat

Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w analizer skóry:

Dzięki wyposażeniu urządzenia a profesjonalna kamerę i oprogramowanie będziesz mogła wykonać analizę stanu skóry przed przystąpieniem do zabiegu. Będziesz mogła ocenić między innymi: ilość wydzielanego sebum, stanu nawodnienia skóry, zmian trądzikowych, wrażliwość cery.

Pozostałe 6 głowic jest głowicami zabiegowymi. Dzięki połączeniu ich technologi wykonasz w pełni profesjonalny zabieg z wykorzystaniem najbardziej popularnych i skutecznych technologi.

I Oczyszczanie wodorowe:

Jest to obecnie bardzo popularny zabieg który polega na wykorzystaniu wody wodorowej którą wytwarza urządzenie dzięki generatorowi wodoru. Jest to oryginalna Koreańska technologia. Jest to doskonały zabieg do każdego rodzaju cery. Również do cery wrażliwej i naczyniowej. Zabieg ten jest doskonałą alternatywa dla mikro dermabrazji i oczyszczania manualnego. W tym zabiegu ważne jest aby urządzenie było wyposażone w dobry generator wodorowy, tak aby cząsteczki wodoru mogły przenikać do głębszych warstw skóry. dzięki tej technologi skóra uwalniana jest od wolnych rodników które wpływają na szybsze procesy starzenia się skóry.

II Peeling kawitacyjny:

Zabieg jest mało inwazyjny, ale bardzo skuteczny do powierzchownego oczyszczania skóry. Wykorzystuje technologię ultradźwiękową.

III Ultradźwięki:

Zabieg doskonały do wtłaczania substancji odżywczych w głąb skóry właściwej. Zabieg ma również właściwości termiczne. Ultradźwięki działają w skórze właściwej, dochodzi tam do kurczenia się włókien kolagenowych w wyniku nagłego podgrzania ich przez falę ultradźwiękową. Zabieg oprócz możliwości wtłaczania serum ma też właściwości liftingujące. Dodatkowo głowica wyposażona jest w pojemniczek do aplikacji serum bezpośrednio na głowice a nie na cerę pacjentki.

IV Kriostymulacja:

Kolejna głowica zabiegowa ma na celu ukojenia skóry twarzy po wcześniejszych intensywnych zabiegach, ale nie tylko głowica w bardzo krótkim czasie osiąga temperaturę -5 st C. Wykorzystanie niskiej temperatury do zabiegu wpływa pozytywnie na napięcie skóry twarzy, po raz kolejny działamy również liftingująco. Kriostymulacja mobilizuje nasz układ odpornościowy co przyspiesza procesy regeneracyjne w komórkach i niweluje wszelkie stany zapalne, co jest szczególnie ważne przy cerach naczynkowych i trądzikowych.

V Infuzja jonowa:

Dzięki kolejnej głowicy zabiegowej będziesz mogła w sposób precyzyjny rozprowadzić serum, w takiej ilości jakiej potrzebujesz do wykonania zabiegu. Nie musisz się już martwić o zmarnowane kosmetyki które pozostają na pędzelkach czy rękawiczkach. Następnie głowicą do zabiegu infuzji jonowej wtłaczamy serum za pomocą 100 % wodoru. Same użycie skoncentrowanych jonów wodoru wpływa pozytywnie na kondycję skóry pacjentki. Zapewnia jej odmłodzenie.

VI Głowica bipolarna:

Jest to kolejna głowica dzięki której będziesz mogła zadziałać liftingująco i odmładzająco na cerę swojej pacjentki.

Głowica ta do swojego działania wykorzystuje prąd o częstotliwości radiowej. Dodatkowo głowica działa w technologi bipolarnej co oznacza że prąd przepływa przez dwie elektrody jednocześnie. Zabieg jest bezbolesny,  pacjentka może od razu po wizycie wrócić do swoich codziennych zajęć. Zabieg jest doskonałą alternatywą da wszelkich inwazyjnych zabiegów odmładzających i liftingujących. Działa na najgłębszych warstwach skóry, gdzie dochodzi do kontrolowanego podgrzania włókien kolagenowych co w efekcie powoduje ich trwałe skrócenie. Dzięki temu uzyskujemy efekt napięcia skóry twarzy, szyji i dekoltu. Efekt liftingu bipolarnego widoczny jest od razu po zabiegu.

Urządzenie wyposażone jest w nowoczesne oprogramowanie które możesz przenieść do swojego smartfona za pomocą aplikacji i z niej sterować urządzeniem.

 Każda z głowic ma na swojej obudowie włącznik co znacząco ułatwia pracę, kiedy możesz każdą z nich włączyć lub wyłączyć trzymając ja w ręku.

Urządzenie wyposażone jest w trzy pojemniki, służące do wykonania zabiegu z użyciem koncentratów:

  • Serum z kwasem mlekowym
  • Serum z Wit. A i Wit. E
  • Serum z aloesem i zieloną herbatą
  • Serum z glikolem

Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny generator wodoru 4 generacji, który dodatkowo wzbogaca wodę w minerały, które podczas zabiegu przenikają do skóry

Urządzenie wyposażono dodatkowo w specjalne filtry które usuwają z wody metale ciężkie i chlor. Dzięki temu możesz wykorzystywać do zabiegu zwykłą wodę mineralna i nie jesteś zmusza do ponoszenia dodatkowych kosztów.

Urządzenie dostępne jest w trzech opcjach kolorystycznych: 

Biały, Niebieski, Granatowy

Specyfikacja:

Moc 380 Wat

Wyświetlacz 10"

Siła zasysania 700 mmHg

Głowica do pilingu kawitacyjnego 25 KHz

Głowica ultradźwiękowa 1-10 MHz

Kriostymulacja -5 st C

Komentarze

Oceń 

Monika Kielce


Kupiłam to urządzenie nie tylko ze względu na oczyszczanie wodorowe ale też ze względu na to, że posiada analizator skóry. Super sprawa. Na prawdę warto zainwestować w tego rodzaju sprzęt.

Oceń 

Karina Szczecin


Najlepszy zakup jakiego dokonałam... Bardzo dobre urządzenie, analizer skóry bardzo ułatwia pracę z klientkami. Polecam

Napisz swoją opinię

Oczyszczanie wodorowe Hydrogen Smart

Oczyszczanie wodorowe koreańskiej produkcji. Oprócz podstawowych głowic zawiera analizer skóry, który pomaga nam w diagnostyce problemów skórnych. Oczyszczanie wodorowe z zewnętrznym generatorem wodoru.

Napisz swoją opinię