• -3 100,00 zł

Oczyszczanie wodorowe 8w1 HYDROGEN H2 MULTI

Oczyszczanie wodorowe. Jest to sprzęt który nie schodzi z ust naszych klientów jak również w dużej mierze waszych klientek. Które od jakiegoś czasu domagają się tego zabiegu. Dlaczego ? Może ze względu na jego skuteczność. Może ze względu na jego delikatność. Tego nie wiemy. ale wiemy na pewno że posiadamy największy wybór tego typu urządzeń. Tak abyś mogła wybrać go pod swój budżet i swoje potrzeby.

Już dziś zainwestuj w nowy sprzęt, dzięki któremu zastąpisz oczyszczanie manualne, a zwykła mikrodermabrazja przejdzie do lamusa

10 000,00 zł
6 900,00 zł Zniżka 3 100,00 zł
Brutto 14

Oczyszczanie wodorowe Hydrogen H2 Multi

To urządzenie o bardzo dużej mocy 400 W, z wbudowanym generatorem wodoru o mocy 100 W.

Nowa odsłona urządzenia wyposażona jest w następujące funkcje:

I  Oczyszczanie wodorowe

Jest to zabieg wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w generator wody wodorowej. Wykonujemy zabieg przy użyciu specjalnej głowicy, która delikatnie zasysa skórę i masuje ją. W trakcie pracy głowicy dochodzi do ciągłego przepływu wody wodorowej. Po przez to skóra jest oczyszczana za pomocą podciśnienie i przepływu wody wodorowej a w tym samym czasie wtłaczane są cząsteczki aktywnego wodoru w głąb skóry. Zabieg jest doskonałą alternatywą dla oczyszczania manualnego i dla osób które źle tolerują lub mają przeciwwskazania do wykonywania mikrodermabrazji.

W tym urządzeniu głowica do oczyszczania wodorowego posiada możliwość regulacji temperatury podawanej wody w głowicy  (40-60 st C). Funkcja ta przyczynia się szczególnie do łatwiejszego otwierania porów, poprawia również komfort zabiegu w chłodniejsze dni.

 

II Bipolarne fale radiowe

Są to prądy o częstotliwości radiowej. Zabieg z użyciem fal radiowych to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Zabieg przede wszystkim jest bardzo przyjemny i odprężający dla klientki. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zabieg polega na intensywnym ogrzaniu fibroblastów – komórek skóry zajmujących się produkcją kolagenu i elastyny, powoduje to znaczne pobudzenie ich aktywności.  Podgrzewanie włókien kolagenowych, powoduje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania ich struktur. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek.  Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia się owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt.

 

III Piling kawitacyjny

Podczas wykonywania peelingu kawitacyjnego wykorzystuje się zjawisko kawitacji. Kawitacja zachodzi pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową. Właśnie dlatego na początku zabiegu nasza skóra musi być wilgotna. Wtedy w zetknięciu z ultradźwiękami tworzą się mikropęcherzyki, które następnie ulegają rozpadowi. Wynikiem tego jest rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka.

 

IV  Głowica do mezoterapii nanoigłowej (Nowy element urządzenia !)

To niechirurgiczny zabieg miejscowy polegający na podaniu do skóry właściwej preparatów rewitalizujących, witaminowych lub leków za pomocą drobnych i gęstych nakłuć. Sama zasada działania zabiegu jest identyczna, jak w przypadku mezoterapii mikroigłowej, czyli pozwala na przeniknięcie poprzez mikrokanaliki (nanokanaliki) substancji aktywnych do naskórka. Wytworzenie mikrourazów powoduje wzmożoną produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu poprawia się jej jędrność.

Dzięki niezwykle cienkim igłom, które w przeciwieństwie do mezoterapii igłowej, zabieg może być stosowany w przypadku skór płytko unaczynionych, cienkich oraz u diabetyków, u których istnieje problem trudno gojących się ran. Głębokość penetrowania skóry powoduje, że zabieg doskonale nadaje się do zabiegów na okolicę oczu (producent urządzenia sugeruje okolicę aż do linii rzęs i górną powiekę). Jest to zabieg całkowicie bezbolesny, a po jego wykonaniu nie występuje stan zapalny.

 

Zabieg jest wykonywany za pomocą bardzo cienkich igieł. Dla porównania:

– mezoterapia mikroigłowa wykorzystuje igły o długości od 0,2 mm do 2,5mm

mezoterapia nanoigłowa wykorzystuje igły o długości 0,1mm

V Ultradźwięki

Są to dźwięki o niskiej częstotliwości nie słyszalne dla ludzkiego ucha. W medycynie fizykalnej i w kosmetologii stosuje się je od wielu lat dzięki ich niezawodności i skuteczności w postaci wtłaczania substancji aktywnych w głąb skóry.

 

VI „Zimny młotek”

Zabieg z użyciem tej głowicy polega na schłodzeniu skóry po wykonanych zabiegach w celu złagodzenia. Wydzielane zimno świetnie radzi sobie z usuwaniem worków pod oczami, obrzęków i opuchniętych powiek powstałych podczas snu. Doskonale usuwa obrzęki powstałe np. podczas przeprowadzania zabiegów mezoterapii, mikrodermabrazji.

 

VII Infuzja tlenowa

Jest to zabieg który polega na wtłoczeniu substancji aktywnych za pomocą tlenu. Infuzja tlenowa to zabieg bardzo popularny i preferowany przez klientki. Nie powoduje on żadnych efektów ubocznych i nie powoduje żadnych podrażnień. Efekt po zabiegu jest widoczny natychmiast i zależy on w głównej mierze on wtłaczanej substancji aktywnej. Zabieg infuzji tlenowej przeznaczony jest do każdego typu cery.

W tym urządzeniu ulepszono głowicę do infuzji tlenowej o regulację rozpylania preparatu, czego nie ma w poprzednich modelach.

 

VIII Maska LED do światłoterapii (Nowy element urządzenia !)

MASKA LED - FOTONOWA TERAPIA ŚWIATŁEM

Maska do twarzy wykorzystuje światło do regeneracji skóry.

Szerokie spektrum działania pozwala działać na różne problemy.

 

Maska posiada 7 rodzajów światła.

Pozwalają one na redukcję trądziku, produkcję nowego kolagenu, poprawę mikrocyrkulacji krwi, likwidację przebarwień, zmarszczek i piegów, regenerację komórek.

Czerwone światło (620 - 780 nm)

Zielone światło (500 - 570 nm)

Niebieskie światło (436 - 470 nm)

Żółte światło (570 - 590 nm)

Niebieskozielone światło - Turkusowe (450 - 575 nm)

Fioletowe światło (380 - 436 nm)

Białe światło laserowe (380 - 730 nm)

 

 

Po dokonaniu zakupu otrzymasz Urządzenie z 7 głowicami zabiegowymi, maską dopinaną do urządzenia oraz zestaw akcesoriów:

Komplet końcówek wymiennych do oczyszczania wodorowego (plastikowe i silikonowe)

Słoiczki do infuzji tlenowej

Komplet kartridży do mezoterapii mikroigłowej

Kupując nasze urządzenie otrzymujesz:

Urządzenie główne + 

·         7 głowic zabiegowych + maska Led
·         Komplet końcówek do oczyszczania wodorowego 9 szt plastikowe + 3 silikonowe
·         Komplet kartridży do mezoterapii nanoigłowej 5 szt
·         Transport we wskazane miejsce bezpłatny
·         Autorski zabieg
·         Certyfikaty z uczestnictwa w szkoleniu


 Oferta promocyjna obowiązuje do 30 czerwca 2021 r lub do wyczerpania zapasów

 

Jeśli masz pytania zadzwoń 505 042 415

Komentarze

Oceń 

Gabinet Kosmetologiczny Dharma

Kolejne urządzenie w naszej ofercie, z którego jesteśmy bardzo zadowolone. Dobra jakość, certyfikowany sprzęt, profesjonalne szkolenie... Zadowolone klientki... Czego chcieć więcej

Oceń 

Mira - Krotoszyn

Super urządzenie. Bardzo się cieszę z tej inwestycji. Właśnie jestem po szkoleniu a klientki mam już zapisane na cały przyszły tydzień.

Oceń 

Marina - Olsztyn

To był dobry wybór. Nie zamieniła bym tego urządzenia na żadne inne... Poza tym żadne inne nie ma takiej mocy... Polecam :)

Oceń 

Anna Stefańczuk

Poproszono mnie abym wystawiła opinię na temat tego urządzenia. Zastanawiam się dlaczego jeszcze tego nie zrobiłam... Sprzęt super, duża moc urządzenia bo aż 400 W. Nie znalazłam takiego o tak dużej mocy nigdzie dlatego zaufałam Panu Krzysztofowi i to była dobra decyzja. Teraz już nie mogę się doczekać kiedy znów moje klientki zaproszę na zabieg. Dziękuje i na pewno polecam !!!

Oceń 

Gabi


Ten sprzęt to rewelacja. Nie wyobrażam sobie pracy bez tego urządzenia.

Oceń 

Karolina Majewska

Już mam urządzenie w swoim gabinecie, czekam tylko do poniedziałku aby cieszyć się nim wraz z moimi klientkami. Wygląda też przepięknie :)

Oceń 

Barbara Kazan

Strzał w 10! To kolejne urządzenie od tego sprzedawcy, które już posiadam w swoim salonie. Teraz tylko czekam kiedy będę mogła zaprosić moje klientki na zabieg.

Oceń 

Gabriela

Zakup tego urządzenia to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Wahałam się ale wiem, że nie potrzebnie. Sprawdza się idealnie. Poza tym wygląda super !

Napisz swoją opinię

Oczyszczanie wodorowe 8w1 HYDROGEN H2 MULTI

Oczyszczanie wodorowe. Jest to sprzęt który nie schodzi z ust naszych klientów jak również w dużej mierze waszych klientek. Które od jakiegoś czasu domagają się tego zabiegu. Dlaczego ? Może ze względu na jego skuteczność. Może ze względu na jego delikatność. Tego nie wiemy. ale wiemy na pewno że posiadamy największy wybór tego typu urządzeń. Tak abyś mogła wybrać go pod swój budżet i swoje potrzeby.

Już dziś zainwestuj w nowy sprzęt, dzięki któremu zastąpisz oczyszczanie manualne, a zwykła mikrodermabrazja przejdzie do lamusa

Napisz swoją opinię