Slimming Beauty + 6 w 1 Fizjomed Beauty

9 500,00 zł
Brutto 14
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Realizacja zamówienia

PayPal

Slimming Beauty + 6 w 1 Fizjomed Beauty

 

Poniższe urządzenie jest połączeniem dwóch urządzeń:Smiling beauty i Lipored fire Połączenie tych trzech technologi: lipolasera, liposukcji ultradzwiękowej  i RF tworzy świetne urządzenie do wyszczuplania i redukcji celulitu.

Nasze urządzenie jest przeznaczone do kompleksowego wyszczuplania.

W urządzeniu zastosowano 3 rożne technologie który w różny sposub wpływaja na tkankę tłuszczowa i skórę. 

Nasze urządzenie nie tylko wpływa na redukcje tkanki tłuszczowej ale również wpływa na skórę pacjenta uelastyczniając ją. Dzięki temu nie widać szybkiej utraty wagi.

Dzięki naszemu zabiegowi będziesz mogła wykonywać nie inwazyjne zabiegi wyszczuplające w swoim gabinecie.

Zabiegi z wykorzystaniem naszego urządzenia są w 100% bezpieczne i nie wymagają specjalistycznej wiedzy kosmetycznej do ich wykonania.

Lipolaser:

Jest to urządzenie emitujące światło o długości fali 650 nm.

Światło fali o tej długości powoduje zniszczenie komórek lipidowych co w efekcie skutkuje redukcją tkanki tłuszczowe.

Lipolaser emituje tak zwany zimny laser dzięki czemu urządzenie jest bezpieczne i nie wywołuje żadnych efektów ubocznych.

Sam zabieg lipolasera trwa ok 30 minut co sprawia że zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej w twoim gabinecie staną się jeszcze bardziej rentowne.

Po zakupie otrzymujesz aparat gotowy do pracy. Nie ma konieczności wymiany żadnych elementów eksploatacyjnych.

 LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Urządzenie zapewnia liposukcję bez skalpela. Sprzęt poprzez zastosowanie fali ultradźwiękowej rozbija złogi tłuszczu oraz cellulitu. Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu.

RF FALE RADIOWE BIPOLARNE I TRIPOLARNE

Działanie urządzenia polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze, powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie

Urządzenie zawiera:

  • 1 uchwyt kawitacja 40 K Hz
  • 1 uchwyt do twarzy RF 1 uchwyt Bi polarny
  • 1 uchwyt 6 polarny RF z masażem próżniowym
  • 8 padów

Parametry

 

Moc 500 WAT Typ lasera Laser diodowy Długość fali 635-650 nm Energia lasera 50 - 100 mW Częstotliwość lasera  1 - 100 Hz Częstotliwość kawitacji 40 KHz Częstotliwość RF 5 Mhz Energia kawitacji 5 - 30 W/cm2 Energia RF 0 - 50 J/cm2

 

Komentarze

Oceń 

Barbara Kazan


Moje pierwsze urządzenie z FizjoMed Beauty i wiedziałam, że mnie kupili :) Nie tylko urządzenie okazało się dobrym wyborem, ale super obsługa klienta, rewelacyjna Pani szkoleniowiec i doradztwo po szkoleniu.

Napisz swoją opinię

Slimming Beauty + 6 w 1 Fizjomed Beauty

Napisz swoją opinię