• -3 000,00 zł

Slimming Beauty 6 w 1 & Thalion

15 000,00 zł
12 000,00 zł Zniżka 3 000,00 zł
Brutto 14

Kombajn kosmetyczny do modelowania sylwetki z zestawem kosmetyków Thalion

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Koszty dostawy

 

Realizacja zamówienia

PayPal

SLIMMING BEAUTY  6 w 1 & Thalion

Urządzenie przeznaczone do pielęgnacji ciała. Urządzenie wyposażone zostało w 5 głowic zabiegowych dzięki którym przeprowadzisz zabieg profesjonalnego wyszczuplania. Urządzenie wykorzystuje            aż cztery technologie do wyszczuplania, spalania tkanki tłuszczowej, modelowania, drenowania          i rzeźbienia sylwetki. Dodatkowo do zakupu otrzymujesz gratis zestaw profesjonalnych kosmetyków  o wartości 2000 zł które potęgują działanie zastosowanych technologii. Kosmetyki mają właściwości wyszczuplające, drenujące, detoksykujące. Dodatkowo masz możliwość zakupienia kosmetyków do odsprzedaży dla klienta co przyniesie ci dodatkowy dochód.

Dzięki naszemu urządzeniu wykonasz:

 • Redukcję tkanki tłuszczowej
 • Ujędrnienie
 • Działanie antycellulitowe
 • Efekt liftingujący
 • Zmniejszenie obwodów w tali i udach
 • Redukcja blizn i rozstępów

Cały zabieg został podzielony na 6 etapów zabiegowych. Każdy z etapów wykorzystuje profesjonalny kosmetyk. Dokładne procedury zabiegowe poznasz na profesjonalnym szkoleniu przeprowadzonym u ciebie w gabinecie.

Do zakupionego urządzenia otrzymasz gratis zestaw odpowiednio skomponowanych, profesjonalnych francuskich kosmetyków marki Thalion o wartości 2000 zł. Są to w 100% naturalne kosmetyki na bazie wody morskiej i alg morskich. W kosmetykach wykorzystano algi brunatne wykazujące silne działanie stymulujące odchudzanie i proces eliminacji toksyn. Podczas zabiegu będziesz mogła również dobrać odpowiednie serum dla wybranego problemu, tak aby skoncentrować działanie zabiegu na wybrany problem (nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit wodnisty, cellulit włóknisty czy tłuszczowy)

I ŻELOWY PEELING DO CIAŁA Z KRYSZTAŁKAMI SOLI MORSKIEJ

Pierwszym etap zabiegu jest wykonanie peelingu wybranych partii ciała które będą poddawane zabiegowi. W celu złuszczenia martwego naskórka i przygotowania skóry do wchłonięcia substancji aktywnych. Peeling ma przyjemny morski zapach a drobinki soli morskiej doskonale złuszczają skórę. Nadmiar preparatu można zmyć wilgotna gąbką lub pod prysznicem.

II WYBÓR AKTYWNEGO SERUM

W skład linii zabiegowej wchodzą 3 rodzaje serum do zastosowania. w zależności od problemu klienta i efektów jakie chcemy osiągnąć wybieramy jeden z rodzaju serum i nakładamy go na wybrane partie które będą poddawane dalszemu zabiegowi.

 • Serum płaski brzuch
 • Serum na cellulit tłuszczowy
 • Serum na cellulit włóknisty

III REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I LIFTING BEZ URZYCIA SKALPELA

Urządzenie poprzez zastosowanie fali radiowej, o wysokiej mocy, w głowicy przeznaczonej do wykonywania zabiegu na ciało powoduje napięcie skóry i tkanki podskórnej. Fale radiowe stymulują zarówno tkanki powierzchowne, jak i głębsze warstwy skóry. Po przez działanie bipolarnej fali radiowej dochodzi do wydajniejszej pracy fibroblastów, które z kolei produkują znacznie większe ilości kolagenu. Urządzenie wyposażone jest również w druga głowicę Rf o mniejszej powierzchni dzięki czemu możemy dokładnie opracować powierzchnie blizn i rozstępów. Co w efekcie prowadzi do ich wygładzenia i spłycenia.

Głowice do radiofrekwencji używamy z wykorzystaniem dedykowanego preparatu. Jest to produkt o kompleksowym działaniu antycellulitowym (wodny, włóknisty, tłuszczowy), który poprawia wygląd skóry, wygładza i pojędrnia okolice objęte pomarańczowa skórką. Morskie liposomy transportuja w głąb opatentowany składnik aktywny Algoslim. Delikatna żelowa tekstura błyskawicznie penetruje naskórek poprawia jędrność i elastyczność. Produkt obniża poziom trójglicerydów o 29%.

IV LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Głowica do liposukcji ultradźwiękowej rozbija złogi tłuszczu oraz cellulitu. Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości 40 Khz wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu, który trafia następnie do wątroby gdzie zostaje zneutralizowany. Jest to zabieg trwałego usunięcia tkanki tłuszczowej, który możemy wykonać na każdej partii ciała (uda, pośladki, brzuch, ramiona...)

Głowicy do liposukcji kawitacyjnej używamy z wykorzystaniem odpowiedniego preparatu. Jest to silnie stężony koncentrat alg brunatnych do zabiegów wyszczuplających nie posiadających prysznica. Działa stymulując przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, likwidując tłuszczowe poduszeczki.

V MASAŻ PRÓŻNIOWY Z STYMULACJĄ TRIPOLARNĄ FALĄ RADIOWĄ

Kolejnym etapem jest przeprowadzenie zabiegu masażu próżniowego z dodatkowa stymulacja tkanek falą radiową. dzięki czemu skóra i tkanka podskórna dostanie odpowiedniego impulsu do napięcia i ujędrnienia. Jest to zupełnie bezbolesny zabieg, który ma na celu pomóc osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pozbyć się nadmiaru wody, odprowadzając ja do węzłów chłonnych. Masaż próżniowy ma właściwości drenujące i poprawiające pracą układu limfatycznego który jest odpowiedzialny za prawidłowy przepływ płynów ustrojowych głównie wody w naszym ciele.

Zabieg wykonywany jest na specjalnym preparacie który potęguje właściwości zabiegowe. Jest to serum i olejek w jednym produkcie. Ma silne działanie detoksykujące i drenujące na bazie wysokiej koncentracji alg Focus vesiculosus. Działanie fali radiowej aktywuje jego składniki. Wpływa na aktywowanie mikro cyrkulacji, polepsza ukrwienie, działa detoksykująco.

VI EMS TURBO NAPIĘCIE

Ostatnim etapem jest wykonanie zabiegu elektrostymulacji dla poprawy napięcia tkani podanej zabiegowi wyszczuplającemu. Efekt zabiegu elektrostymulacji najbardziej widoczny jest przy skórach wiotkich i w miejscach gdzie najczęściej skóra traci swoją elastyczność (pośladki, ramiona po wewnętrznej stronie). Zabieg elektrostymulacji poprawia tonus mięśniowy co przekłada się na lepsze napięcie skóry.

Cały zabieg trwa 60 minut. Klientka nie musi korzystać z prysznica. Po wykonanym zabiegu zaleca się aby klientka piła dużo wody i nie unikała lekkiego wysiłku fizycznego. Zabieg powinien być wykonywany raz w tygodniu w serii 6 zabiegów. Następnie klientka powinna skorzystać z zabiegu co 3 tygodnie dla podtrzymania efektu.

VII LIPOLASER

Urządzenie lipolaser jest to tak zwany zimny laser, który emituje światło o długości 605nm. Wiązka światła przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się dalej na komórki tłuszczowe w których pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Powoduje ona rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego a nastepnie metabolizowane.

Dokonując zakupu urządzenia otrzymujesz:

 • Urządzenie wraz z głowicami zabiegowymi

 • Profesjonalne szkolenie u ciebie w gabinecie

 • Zestaw kosmetyków o wartości 2000zł gratis

 • 7 profesjonalnych kosmetyków do wykonania procedur zabiegowych

 • Karty zabiegowe do monitorowania pomiarów

 • Możliwość zakupu kosmetyków do odsprzedaży dla klienta

 • Skrypt z opisem procedury zabiegowej

 • Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu

 • Materiały marketingowe 

Komentarze

Oceń 

Barbara Kazan


Moje pierwsze urządzenie z FizjoMed Beauty i wiedziałam, że mnie kupili :) Nie tylko urządzenie okazało się dobrym wyborem, ale super obsługa klienta, rewelacyjna Pani szkoleniowiec i doradztwo po szkoleniu.

Napisz swoją opinię

Slimming Beauty 6 w 1 & Thalion

Kombajn kosmetyczny do modelowania sylwetki z zestawem kosmetyków Thalion

Napisz swoją opinię